Brigitte W.
Świetna szczotka, lepsza od poprzedniej, lepiej przesuwa się po podłodze.
Gerwin M.
Wszystko na wierzchu
Simone C.
To była świetna decyzja, jestem bardzo zadowolony, zamówiłbym to ponownie bez wahania, stary egzemplarz został natychmiast wymieniony
Rudolf A.
Wszystko w porządku
Manfred R.
To znowu nie jest oryginał, ale
Ralf S.
Nasadka ssąca firmy Dripl Home do odkurzacza Dyson V 12 idealnie pasuje, a wszystkie dane są zgodne z opisem. Jestem zachwycony. Bardzo dziękuję
Gerhard H.
Wszystko super!!
Andreas W.
Dziękuję, szybka dostawa, świetna obsługa.
Doskonały stosunek ceny do jakości. Z pewnością skorzystam ponownie.
Rifat C.
Próbowaliśmy skontaktować się z wami przez e-mail – bez odpowiedzi! Próbowaliśmy skontaktować się z wami za pomocą formularza kontaktowego – bez odpowiedzi! Próbowaliśmy skontaktować się z wami przez WhatsApp – bez odpowiedzi! Nasze negatywne odczucia i niezadowolenie są więc z pewnością zrozumiałe.
Fred R.
Niestety, jeśli chodzi o wykrywanie kurzu, produkt nie spełnia oczekiwań. Oryginalna końcówka do podłóg firmy Dyson wykrywa każdą cząstkę kurzu. W tym przypadku widać wyraźne braki. Odniosłem wrażenie, że dzięki diodom LED kurz w ogóle nie jest widoczny. Z tego powodu nie mogę polecić tego produktu.
Z poważaniem
Fred Rieger
Lutz L.
Wspaniała szczotka do podłóg.
Sebastian T.
Ssawka do podłóg działa świetnie. Jest tylko jeden mały problem. Długie włosy owijają się wokół szczotki i trzeba je potem samodzielnie usunąć. Ale poza tym wszystko w porządku.
Nina E.
Dokładnie to, czego chciałem – jestem bardzo zadowolony.
Maike H.
Szybka dostawa i świetna szczotka do odkurzacza.
Bernd S.
Wszystko w porządku, super
Susanne K.
Tak jak prosiłeś; jestem zadowolony.
Marion B.
Nowe akcesorium do odkurzacza Dyson V7 jest cichsze niż poprzedni model. Jestem całkiem zadowolony.
Veronika F.
Jestem bardzo zadowolony z dostawy i nasadki szczotkowej z oświetleniem. Dzięki niej naprawdę widać więcej, a brud znika w mgnieniu oka.
Nelly G.
Szybka dostawa, świetny produkt, działa bez zarzutu, uczciwa cena
Axel B.
Oświetlenie nie działa
Andreas T.
Szybka dostawa, świetne części zamienne
Chętnie skorzystam ponownie.
Sebastian K.
Urządzenia zostały dostarczone w stanie uszkodzonym. Komunikacja przez WhatsApp była fatalna.
Towar został już odesłany. Nadal czekam na zwrot pieniędzy.
Nie dokonałbym u nich kolejnego zakupu ani nie poleciłbym ich innym.
Bernd E.
Wszystko w super niskich cenach, świetnie pasuje, szybka dostawa
Ursula K.
Bardzo zadowolony, godne polecenia.
Gabriele P.
Widać tam każdy pyłek
Detlef S.
Ta podświetlana nasadka idealnie pasuje do odkurzacza Dyson V8.
Jakość odpowiada oryginałowi, a cena jest niższa.
Renate H.
Gdybyście, nawiązując do firmy Dyson, zrobili wszystko tak dobrze jak Dyson, odkurzacz idealnie zbierałby włosy – znalazłyby się one w pojemniku na kurz, a nie w ssawie do podłóg. W przypadku Dripl ssawka do podłóg była pełna psich włosów; dopiero po kilkukrotnym, wielokrotnym przesuwaniu odkurzacza w tę i z powrotem wynik był co najwyżej średni. Dla mnie Dripl nie jest dobrym wyborem. Chcę, zgodnie z obietnicą, zwrotu pieniędzy.
Veronika F.
Bardzo się ucieszyłem, że szczotka do odkurzacza z lampką teraz działa. Produkt bardzo mi się podoba.
Guido S.
Wszystko w porządku!
Petra Z.
Dobra jakość
Stosunek ceny do jakości jest dobry
Gert Peter K.
Działa ogólnie bardzo dobrze. Poza tym, że od czasu do czasu trzeba docisnąć końcówkę ssącą do podłogi.
Silvio D.
Nie zasysa zbyt dobrze
Helmi S.
Ta dodatkowa szczotka idealnie nadaje się zarówno do gładkich podłóg, jak i do dywanów. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością kupilibyśmy ją ponownie. 10 na 10 ⭐️
Martin G.
Oświetlenie jest wspaniałe, a siła ssania lepsza niż w oryginale
Nicole S.
Mocnik jest dobry, a oświetlenie też mi się podoba. Dobrze usuwa zabrudzenia z dywanu. Jedynie czas dostawy wynoszący 1 tydzień wydawał mi się naprawdę długi. Poza tym wszystko w porządku.
Dieter E.
Szybka dostawa, doskonała moc ssania
Maria H.
Nie pasuje do wersji 15
Carola H.
Nasadka została szybko dostarczona i bardzo dobrze odkurza twarde podłogi
Na dywanach wolę jednak używać oryginalnego modelu, który jest znacznie skuteczniejszy
Wolfgang M.
Po prostu super
Zaibina S.
To już drugi raz i za każdym razem jestem zachwycony – produkt jest świetny, a cena naprawdę bezkonkurencyjna. Bardzo dziękuję.
Daniela F.
Jestem bardzo zadowolony
Herbert H.
Jest całkiem w porządku
Axel H.
Wszystko w porządku.
Klaus R.
Rurka nasadkowa firmy Dyson zupełnie różni się od waszej dyszy. Nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia.
Monika F.
Jestem bardzo zadowolony!
Lutz E.
Światło jest ładne i jasne, szczoteczka działa płynnie – bardziej podoba mi się zielone światło
Elke B.
Dobra wydajność, dobre oświetlenie, jestem zadowolony
Georg M.
Światło mogłoby świecić nieco mocniej
Reinhold K.
Świetnie pasuje do naszych V 12.
Heidi L.
Bardzo szybka dostawa.
Rozczarowały mnie jednak naliczone opłaty celne. W trakcie składania zamówienia nie było o tym żadnej wzmianki. Szkoda, bo w ten sposób równie dobrze mógłbym kupić to w Szwajcarii.
Beate H.
Bardzo mi się to podoba
Peter W.
Lepsze niż oryginał
Ina H.
Byłem bardzo zaskoczony, jak dobrze widać kurz dzięki diodom LED. Mamy kota, więc kłaczki są jeszcze lepiej widoczne.
Produkt mi się podoba i zdecydowanie poleciłbym go innym
Axel D.
Bardzo wygodna obsługa!
Świetny efekt.
Evelin S.
Ta nasadka z diodą LED powinna być dostarczana w standardzie!
To oczywiste, że przydaje się w ciemnych zakamarkach!
Co mam teraz zrobić z tą zwykłą nasadką? Jest zbędna!
Dziękuję za nasadkę!
Doreen B.
Co jest dobre?
+ Diody LED oświetlają każdy zakątek, dzięki czemu dokładnie widać, gdzie jeszcze nie było.
+ Nakładka jest bardzo ruchoma
+ Dobrze nadaje się do gładkich podłóg
Co nie jest takie dobre?
- Mniej nadaje się do dywanów (nie jest wystarczająco mocny)
- Brak czujnika podłogi, jak w oryginale
- Brak możliwości regulacji intensywności szczotek
Graupner U.
Wszystko jest w porządku.
Jürgen S.
Nie był elastyczny.
Rüdiger F.
Świetna szczotka, a cena jest rewelacyjna. Gorąco polecam.
Yves .
Znacznie łatwiej się nim manewruje, choć ma nieco mniejszą siłę ssania/moc czyszczenia
Gertrud S.
Jej wydajność jest znacznie mniejsza niż w przypadku oryginalnej stopki, a ponieważ mam psa, muszę teraz znów wrócić do oryginału, bo naprawdę lepiej mi się z nim pracowało
Sascha W.
Działa bez zarzutu
Fritz J.
Działa bardzo dobrze, mam wersję v15
Sigrid S.
Jestem bardzo zadowolony z mojego odkurzacza Dyson. Akcesoria Dyson są również świetne. Podoba mi się też to, że w razie uszkodzenia jakiegoś akcesorium można je ponownie zamówić.
Harald B.
Wszystko jest w porządku
Brigitte v.
Jestem bardzo zadowolony, widzi każdy brud.
Ines S.
Jestem zachwycona.
Naprawdę dużo lepiej widać, gdzie jeszcze trzeba odkurzyć, co ułatwia mi pracę, ponieważ mamy psa , który od czasu do czasu gubi trochę więcej sierści ;)
Gorąco polecam.
Philipp S.
Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Margit B.
Jest łatwy w obsłudze. Nie wymaga dużej ilości wody. Jestem zadowolony.
Sylvia O.
Idealnie pasuje do odkurzacza Dyson, działa cicho i skutecznie!
Udo D.
Szczotek nie można regulować.
Hannelore R.
W porządku, ale już bym tego nie kupił.
Silvia R.
Akumulator bardzo szybko się rozładowuje!
Ramona S.
Zawsze uważałem się za osobę czystą, mam zwierzęta domowe i przestraszyłem się, gdy zapaliło się światło i naprawdę zobaczyłem brud.
Angelika N.
Mamy stare deski podłogowe z rowkami, w których dotychczas trudno było usunąć kurz itp. Teraz nie stanowi to żadnego problemu dzięki Dysonowi.
Rolf W.
Korzystam z nasadki Driplaufsatz do odkurzacza Dyson V 12 już od pewnego czasu i jestem w pełni zadowolony z tego produktu. Mogę go z czystym sumieniem polecić innym.
Claudia S.
Dobrze dopasowany i doskonale czyści.
Steffen S.
Działa bardzo dobrze
Specht H.
Wszystko poszło dobrze, a stopa jest w bardzo dobrym stanie.
Daniel T.
Urządzenie jest godne polecenia.
Barbara Z.
Ssie znacznie lepiej, ponieważ dzięki oświetleniu lepiej widać. Jestem bardzo zadowolony!
Jens T.
Świetne uzupełnienie naszego Daysona!
Ramona S.
Działa bardzo dobrze... jestem bardzo zadowolony... zdecydowanie polecam zakup.
Karin H.
Ten dodatek jest super. Niestety dostawa trwała bardzo długo... ale to poza granicami Niemiec. To już mój drugi produkt i jestem bardzo zadowolony z obu.
Susanne L.
Zero mocy ssania!
Walburga A.
Jestem bardzo, bardzo zadowolony!!
Susan H.
Staw zbyt sztywny, zwisa w powietrzu